Menu
UGENS KAMPE
August 2022
15.
mandag
19.15
Esbjerg IF 92
livescore
2 - 2
Kvinder
Senior
Kvinder C2 7M - Efterår 2022 • Pulje 518
Skibhøj Anlæg
Sønderris SK
Skibhøj Anlæg
17.
onsdag
18.00
Esbjerg IF 92
0 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge C2 (2008-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 388
Skibhøj Anlæg
Vorbasse B
Skibhøj Anlæg
17.
onsdag
19.00
Esbjerg IF 92
5 - 0
Herrer
M+32
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 • Pulje 1
Veldtofte Idrætspark
BK-06 Esbjerg
Veldtofte Idrætspark
17.
onsdag
19.00
Esbjerg fB
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge B (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 342
Esbjerg Idrætspark
Esbjerg IF 92
Esbjerg Idrætspark
18.
torsdag
18.00
Esbjerg IF 92
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 184
Skads Skole
Tarp B
Skads Skole
18.
torsdag
18.00
Esbjerg IF 92
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 • Pulje 323
Skibhøj Anlæg
Kvaglund IF
Skibhøj Anlæg
18.
torsdag
18.30
FC Esbjerg Øst (1)
livescore
0 - 8
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 180
Veldtofte Idrætspark
Esbjerg Fremad
Veldtofte Idrætspark
18.
torsdag
18.35
Tjæreborg IF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 184
Skads Skole
Esbjerg IF 92
Skads Skole
20.
lørdag
10.00
Bramming B
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 100
Askov Stadion
Esbjerg IF 92
Askov Stadion
20.
lørdag
10.25
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 100
Askov Stadion
Askov/Malt
Askov Stadion
20.
lørdag
14.00
FC Esbjerg Øst (2)
UHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 181
Jerne Stadion
CSE, Esbjerg
Jerne Stadion
20.
lørdag
14.30
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 128
Guldager Idrætscenter
Esbjerg fB (2)
Guldager Idrætscenter
20.
lørdag
14.50
Sædding/G IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 165
Guldager Idrætscenter
Esbjerg IF 92
Guldager Idrætscenter
20.
lørdag
15.25
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 165
Guldager Idrætscenter
Esbjerg fB
Guldager Idrætscenter
20.
lørdag
15.30
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 769
Guldager Idrætscenter
SGI/SSK
Guldager Idrætscenter
20.
lørdag
15.40
Tarp B
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 128
Guldager Idrætscenter
Esbjerg IF 92
Guldager Idrætscenter
21.
søndag
10.00
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 • Pulje 21
Skads Skole
Spangsbjerg IF (2)
Skads Skole
21.
søndag
10.00
Helle FC
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 • Pulje 323
Starup Stadion
Esbjerg IF 92
Starup Stadion
21.
søndag
10.30
Esbjerg IF 92 (U8)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 • Pulje 33
Sønderris Skole
Bramming B (1)
Sønderris Skole
21.
søndag
10.45
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 • Pulje 21
Skads Skole
Andrup IF
Skads Skole
21.
søndag
11.00
Varde IF
-
Kvinder
U7
U7 Piger (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 • Pulje 33
Sønderris Skole
Esbjerg IF 92 (U8)
Sønderris Skole
21.
søndag
11.00
Esbjerg IF 92
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 727
Skibhøj Anlæg
Ribe BK
Skibhøj Anlæg
21.
søndag
11.30
Glejbjerg SF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 • Pulje 21
Skads Skole
Esbjerg IF 92
Skads Skole
21.
søndag
11.45
Esbjerg IF 92 (U8)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (2016) 3M (1. stævne) - Efterår 2022 • Pulje 33
Sønderris Skole
Sønderris SK (U8)
Sønderris Skole
21.
søndag
14.00
FC Esbjerg Øst (1)
livescore
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 92
Skibhøj Anlæg
Sdr. Hygum B
Skibhøj Anlæg